Magazín o prírode a zdraví


Úklidové služby Zlín všeho druhu těch nejvyšších kvalit

Ať už zvolíte jakoukoliv úklidovou službu v okolí Zlína od společnosti Clean Zlín, můžete očekávat špičkově odvedenou práci s využitím nejnovějších technologií a trendů v oblasti úklidu. Každá úklidová služba je v kompetenci pečlivě vybraných zaměstnanců, kteří jsou soustavně proškolování, aby jejich odvedená práce dosahovala bezkonkurenčních výsledků. Navíc je po domluvě každá úklidová služba dostupná 24 hodin denně během celého týdne.

 

Která úklidová služba je pro mě ta pravá?

Pokud nevíte, která úklidová služba je pro Vás ta pravá, neváhejte firmu nezávazně kontaktovat. Firma se totiž snaží každému zákazníkovi vyjít maximálně vstříc a hledá individuální řešení, které je na míru sestavené pro jednotlivé zákazníky. Každá úklidová služba je vhodná pro jiný druh budovy. Firma Clean Zlín vyčistí nejen komerční a průmyslové budovy, ale také rodinné domy či školy.

Jaké úklidové služby si mohu objednat?

Firma Clean Zlín nabízí mnoho úklidových služeb, mezi které patří například výškové mytí oken, čištění koberců a čalounění, strojové čištění podlah a mnoho dalších! Na kompletní seznam nabízených úklidových služeb se můžete podívat na jejich webových stránkách. Zde jsou uvedeny některé z nich:

Výškové mytí oken

Výškové mytí oken je jedna z mnoha úklidových služeb, kterou si můžete objednat. Tato úklidová služba spočívá ve využití vody, která dosahuje až 80 °C. Tato voda umožňuje mytí extrémně znečištěných i mastných povrchů. Mytí probíhá pomocí teleskopických tyčí a speciálních kartáčů, které se dostanou až 15 metrů vysoko! Tuto úklidovou službu můžete využít i pro čištění výloh, reklamních bannerů či prosklených ploch.

Čištění koberců a čalounění

Tato úklidová služba navrátí barvu Vašim kobercům a zároveň je šetrná k povrchu koberce nebo textilie. Při využití této služby budou Vaše koberce vyčištěny do hloubky za pomoci teplé vody obohacené o čistící přípravek.  Hlavní výhodou je hloubkové odstranění nečistot a dezinfekce materiálu. 

Strojové čištění podlah

Clean Zlín zajistí strojové čištění Vašich prostorů. Tato úklidová služba lze využít pro kancelářské a komerční prostory, průmyslové haly a garáže. V případě potřeby je možné i podlahu navoskovat za pomoci kvalitních přípravků, které jsou ve společnosti využívány. Celý postup spočívá v nanesení vosku na vyčištěnou podlahu. Nejen, že samotný vzhled vypadá lépe, ale i samotná údržba je mnohem jednodušší.

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4